O měVítejte na mých stránkách!

Jmenuji se Lucie Mašková.

Jsem interiérová designérka a interiérový design je můj životní styl, práce, vášeň a koníček. Miluji design, vše co je s interiérovým designem spojené, řídím se heslem, které doprovází naše domovy a jejich tvorbu již celá staletí firmitas, utilitas, venustas (užitečnost, pevnost, půvab - Marcus Vitruvius Pollio).

Interiérovému designu jsem propadla před deseti lety, kdy jsem přijala pozici návrháře v kuchyňském studiu. Následně jsem spolupracovala s interiérovým studiem Future interier a absolvovala jsem interiérový design na Interier design škole, Intermezzo. 
Obor interiérového designu a bytové architektury je v neustálem pohybu, velmi ráda se vzdělávám a účastnícim se výstav, přednášek a workshopů. Momentálně působím ve studiu Imagine interier.

Styl, kterému se s potěšením věnuji, nazývám „Elegantní a útulná romantika venkovského country stylu“, s chutí navrhuji ložnice do kterých ráda vnáším ženskost. Dávám přednost přírodním materiálům, teplým barvám a osobitému designu.

Své zkušenosti mám i ve stylech moderních trendů, které obdivuji pro svoji jednoduchost, vzdušnost, luxus, praktičnost a funkčnost.

Velmi ráda dávám novou tvář starým věcem. Když vidím staré křeslo, židli, stůl, postel hned si ji představuji s novým čalouněním, novou barvou či využitím. Každá věc má pro mě svůj životní příběh, každá věc může najít své nové místo. Navštěvuji bazary a prohlížím inzeráty.

Ráda bych ještě uvedla spolupráci s Czech Decoteamem, který představuje realizační kancelář a reprezentanta společností v oblasti interiérů a exteriérů staveb.
Žádné komentáře:

Okomentovat