úterý 18. února 2014

Textilie pokojíček

Vítejte a mějte pohodový den :)

Dneska bych se ráda zastavila u jednoduchých závěsů, které jsou vhodné například do dětských pokojů. Jejich využití bych se ale určitě nebála ani v pracovnách, ložnicích aj.

Načrtla jsem čtyři vhodné varianty, doufám, že vás zaujmou. Při kombinaci dvou a více barev či designů bych doporučovala použít látky z jedné kolekce.
Varianta: A) Spojením pruhu dvou odlišných látek, vznikne jednoduše zajímavý efekt závěsů. Přičemž navrhneme každý pruh v jiné šířce.
Varianta: B) Vezmeme pruhovanou látku a použijeme jeden širší pruh látky horizontálně. Myslím, že vznikne vkusný a přitažlivý dojem.
Varianta: C) Utvořením tónové variace tří barev v horizontálních pásech, docílíme zajímavého vzhledu. Tmavé odstíny umísťujeme odspodu.
Varianta: D) Veselý design vytvoříme spojením látky stejné barvy  a na každou polovinu okna použijeme jiné tvary – kolečka, pruhy, čtverce.

Ještě další barevné varianty:2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Taky bych chtěl být takhle šikovný, ale já mám ty přednosti prostě asi jinde. Radši se vrtám v autech a zahradní technice. Náhradní díly objednávám prakticky ob den a už jsem i přemýšlel, že bych si na renovaci zahradní techniky udělal živnost. Sousedi ke mě chodí prakticky každý den s tím, že něco potřebují opravit. No, každopádně ještě uvidíme. :)

    OdpovědětVymazat